Posibilitate afisare coloane cod produs si cont produs pentru materiale nedescarcate/descarcate din comanda de service

Atac

Posibilitate afisare coloane cod produs si cont produs pentru materiale nedescarcate/descarcate din comanda de service

Mesajde Atac » 10 Noi 2015, 02:00

Versiune: v.15.48.20
(am vorbit cu Catia)
va rog sa includeti contul (3024, 3028, 3021, ...) si tip produs (BAA, BDA, ...) in lista de coloane disponibile pentru afisare in lista de materiale nedescarcate/descarcate din documentul de comand service auto

In forma actuala nu pot vedea din ce cont s-a adaugat produsul, ulterior adugarii.
Catalin Morariu

___
:blue35: Munca in echipa presupune in primul rind sa-ti pierzi jumatate din timp explicindu-le celorlalti de ce nu au dreptate. (George Wolinski)

AndreeaB

RE: Posibilitate afisare coloane cod produs si cont produs pentru materiale nedescarcate/descarcate din comanda de service

Mesajde AndreeaB » 10 Noi 2015, 18:09

In modulul Comenzi service din aplicatia NexusERP (v.15.49.) am adaugat pentru afisare in grid linii materiale nedescarcate/descarcate coloanele "Cod produs" si "Cont produs".
CONT SI COD PRODUS LINII COMANDA SERVICE 01
CONT SI COD PRODUS LINII COMANDA SERVICE 02
CONT SI COD PRODUS LINII COMANDA SERVICE 03
CONT SI COD PRODUS LINII COMANDA SERVICE 04
Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul.

Înapoi la “Service auto”