Adaugare Diferente din reevaluare in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari

Atac

Adaugare Diferente din reevaluare in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari

Mesajde Atac » 06 Mai 2016, 14:49

Catalin Morariu

___
:blue35: Munca in echipa presupune in primul rind sa-ti pierzi jumatate din timp explicindu-le celorlalti de ce nu au dreptate. (George Wolinski)

AdrianS

RE: Adaugare Diferente din reevaluare in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari

Mesajde AdrianS » 06 Mai 2016, 14:53

Am adaugat un camp nou Diferente din reevaluare in modulul Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari.

Am modificat corespunzator, actualizarea valorilor din stoc in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari si procedura de mentenanta a stocului de imobilizari.

Acest camp se va folosi pentru a prelua sumele aferente diferentelor din reevaluare in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari, in vederea raportarii si contabilizarii.

Am adaugat articole contabile noi, cu suma inregistrata in Proces Verbal Diferente Inventar Imobilizari.
Adrian Simionescu

___
:blue55: Dovada că există civilizaţii extraterestre inteligente e tocmai faptul că nu ne-au contactat!

Înapoi la “Imobilizări”